Linie technologiczne

Dostosowany do Twoich potrzeb!

Projektujemy i produkujemy kompletne linie technologiczne. Z naszym doświadczeniem i wiedzą technologiczną, możemy pomóc Ci ulepszyć produkcję .Przy projektowaniu linii technologicznych, przyświecały nam następujące cele: produktywność i automatyka, jakość tarcicy, zminimalizowanie kosztów pracy, elastyczność, rozsądna cena, wydajne wykorzystanie przestrzeni, prosta obsługa. Wszystkie nasze linie technologiczne są łatwe i szybkie w zainstalowaniu ponieważ nie wymagają specjalnego fundamentu. A czego Ty wymagasz? Nasz ekspert doradzi Ci i przygotuje plan dla Twojej produkcji!

 

Mebor-Band-saws-an-sawing-lines-know-how-logo

Jindivick timber w Australii

Jindivick timber w Australii

Przykładowy projekt: Jindivick timber w Australii

Minimalne koszty pracy i wysoka wydajność! Ta linia technologiczna została zaprojektowana na specjalne z myślą o jakości o elastycznośći Twojej firmy. Niektóre elementy dodaliśmy by ułatwić pracę z twardym drewnem. To wszystko pozwala firmie Jindivick zwiększyć swoje zyski, nie tracąc przy tym na jakości.

Firma Sia Tezei na Litwie

Firma Sia Tezei na Litwie

Przykładowy projekty: Firma Sia Tezei na Litwie

Do 240 m3 na 8 zmian! Firma Sia Tezei używa 6 traków HTZ 1200 SP Plus. Każdy z nich tnie do 40 m3/8h. Sia Tezei zajmuję się cięciem miękkiego drewna, o średnicy do 300-500 mm. Dzięki nowoczesnemu podejściu do sposobu rozmieszczenia maszyn, przestarzeń jaką zajmują jest niewielka. Ta linia technologiczna jest dowodem na to jak efektywne są Traki 1200 SP Plus (Plus Band Saws®)


[table “” not found /]

Galeria

Więcej informacji